1xbet Ortaklık Programı ( Affiliate )

Merhaba sevgili misafirlerimiz uzun bir zamandır sorulan sorular arasında yer alan 1xbet ortaklık programı hakkında sizlere bu başlık altında kapsamlı bilgiler vereceğiz. Ortaklık programı yani affiliate dediğimiz kazanç ortaklığı sistemi bütün dünyada bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. 1xbet’te bu konuda affiliate marketing ile ilgilenen kişilerin gelir elde etmelerine olanak sağlıyor.

1xbet Affiliate Nedir ?

Affiliate ingilizce bir kelime olarak türkçe karşılığı iş ortaklığı anlamına gelmektedir. 1xbet markasının alt bayisi gibi düşünebilirsiniz. Bütün dünyada bir çok insan tarafından kullanılan ve tercih edilen kazanç methodlarından birisi de 1xbet affiliate sistemidir. Sizlere kısaca sistemin işleyişi ve 1xbet kazanç ortaklığı ile nasıl gelir elde edilebileceğinden bahsedeceğiz.

1XBET şirketine günde binlerce yeni kişi katılmaktadır. Bu yeni üyelerin 1xbet ile tanışmasında iş ortaklığının büyük bir katkısı olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin geniş bir network yani ağınız var ve bu ağı paraya çevirmek istiyorsunuz bu konuda 1xbet ile çalışmak üzere teklif formu gönderiyorsunuz. 1xbet affiliate şartlarını sağladığınız takdirde size özel bir link ve kontrol paneli sağlanıyor. Bu panel üzerinden size ait linke tıklayarak gelen üyeleri ve yatırımlarını görebiliyorsunuz. Detaylı bir kontrol paneline sahip olan 1xbet partners bu konuda kendine güvenen kişi ve kuruluşlara kazanç sağlıyor.

1xbet Ortaklık Komisyon Oranları

Affiliate marketing için network’a sahip kişiler genellikle 1xbet gibi büyük bahis şirketlerini tercih ederken öte yandan komisyon oranlarını kıyaslayıp bu yüzdeye göre şirket seçimi yapıyor. 1xbet ortaklık ağına katıldığınız anda size sağlanan panel ile %10 komisyon ile başlangıç yaparsınız. Zaman içerisinde ki üye ve yatırım hareketlerinize göre bu yüzde, 1xbet partners ekibi tarafından yükseltilmektedir.

1xbet Ortaklık Komisyonu Nasıl Hesaplanır ?

1xbet ile anlaşmaya vardığınız takdirde çalışmalara başladınız ve hareketli bir panele sahip olmaya başladınız. Bu noktada panelde ki komsiyon oranlarınızı kaba tabirde şu şekilde hesaplayabilirsiniz. Sistem zaten otomatik hesaplıyor ancak biz yinede sizlere hesaplanma mantığını anlatalım.

Örneğin ağınız üzerinden bir üye katıldı ve 1000 TL’lik bir yatırımda bulundu. Oyuncu yatırım tutarını kaybettiği takdirde %10 olan 100 TL komisyonunuz panelinize yansıtılmaktadır. Şayet tam tersi oyuncu 2000 TL çekim talebi verdiyse panelinizde -100 TL bir komisyon görünür.

Bu konuda daha detaylı bilgilere ve başvuru yapmanız adına https://partners1xbet.com/ 1xbet’e ait partner sitesini inceleyebilir ve şartlara göz atabilirsiniz.